فرم ثبت‌نام دوره کارآفرینی

ببه نام خداوند راه‌گشای بندگان
نیروی خلاق و کارآمد بانوان کشور که در حال حاضر در منازل در حال رکود می‌باشد، دارای پتانسیل بسیار خوبی جهت اشتغال خانگی و کسب درآمد است و تلاش و کارکرد آنان باعث رشد و بالندگی اقتصاد کشورمان و بالاخص خانوارها خواهد شد. لذا این موسسه با شناسایی و آموزش و ارتقاء مهارت قشر کم درآمد و سرپرستان خانوار و کمک به ایجاد مشاغل خانگی در محل خودشان و کنار خانواده نیروی عظیم فوق را فعال‌سازی و چرخه تولید را در حداقل زمان و سرمایه به چرخه در خواهد آورد. در این راستا موسسه کارآفرینی و اشتغال‌زایی سانیا با داشتن ربع قرن تجربه و هزاران کارآموز موفق در زمینه هنرهای دستی و اشتغال‌های خانگی و داشتن مهارت‌های لازم و فضای مناسب و رزومه شغلی قابل توجه با کمک و مساعدت صندوق مهر امام رضا و سازمان فنی و حرفه‌ای کشور و وزارت کار و امور اجتماعی و همکاری سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و همکاری و همیاری افراد متقاضی گام برداشته و امیدواریم با توکل به خداوند، افزایش مهارت افراد، کمک مالی صندوق و تشویق و حمایت به درجه خودکفایی مالی برسیم و در جهت افزایش توان مالی خانواده قدم برداریم.
«ناهید معزز» بانوی هنر ایران شما را دعوت می‌کند
خانم‌های خانه‌دار هنرمند
ایران را یکپارچه با هنر، آذین کنید.
در هر کجای ایران که هستید بدون پرداخت هزینه، پولدار شوید.
بیمه شوید
وام بدون بهره دریافت کنید
دوره‌های آموزشی ببینید
مدرک معتبر بگیرید
مشغول به کار شوید
طرح ملی توسعه اشتغال خانگی در هنر تزئینات و دکوراسیون منزل
مجتمع آموزشی سانیا با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، صندوق مهر امام رضا (ع) و سازمان صدا و سیما از بین متقاضیان رشته تزئینات و دکوراسیون منزل ثبت‌نام به عمل می‌آورد. واجدین شرایط مشمول اعطای وام قرض‌الحسنه، بیمه، آموزش و فروش خواهند شد.
مزایای طرح
1ـ برخورداری از بیمه مشاغل خانگی
2ـ برخورداری از وام خوداشتغالی صندوق مهر امام رضا (ع) به مبلغ 5 تا 100 میلیون تومان، بدون بهره، با کارمزد 4% و بازپرداخت 3 تا 5 ساله ویژه افرادی که قصد تولید و کارآفرینی دارند.
3ـ اعطای دیپلم بین‌المللی معتبر از سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور
4ـ پشتیبانی به مدت 5 سال
شرایط اولیه ثبت‌نام
1ـ عدم اشتغال به کار و یا نداشتن درآمد مکفی
2ـ داشتن سن بین 18 تا 50 سال
3ـ داشتن کارت پایان خدمت برای آقایان
4ـ نداشتن بیمه
5ـ توانایی تأمین شرایط ضمانت اعطای تسهیلات صندوق مهر امام رضا (ع)
 
علاقمندان برای ثبت‌نام می‌توانند به آدرس زیر مراجعه کنند.  

http://jazb.portaltvto.com/ganjinehonar
 به محض طی شدن مراحل قانونی طرح، از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.